پکیج های پشتیبانی

با توجه به توسعه روزافزون استفاده از سایت های وردپرسی شاهد به وجود آمدن سایت های متعددی در موضوعات مختلف هستیم که برای تهیه و نگهداری و بروزرسانی این سایت ها نیاز به داشتن دانش فنی هست. گاهی کاربران  با خطا هایی روبرو می شوند که در صورت عدم برطرف باعث به وجود آمدن حفره های امنیتی یا حتی از کار افتادن کل سایت می شود و تمام زحماتی که برای سایت کشیده بودند با یک اشتباه کوچک از بین می رود.

با افزایش تعداد مشتریان و رضایتمندی کاربران از خدمات  وردپرس یار بر آن شدیم که تیمی با دانش فنی بالا که از طریق پشتیبانی انواع سیستم های مدیریت محتوا ها تجربه های مفیدی در زمینه وب به دست آورده اند  برای پشتیبانی شبانه روزی وب سایتهای وردپرسی مهیا کرده تا تمام توان خود را برای برطرف کردن این سختی ها و مشکلات به وجود امده  برای کابران سایتهای وردپرسی به کار گیرند.

یار وردپرس با طراحی پلن های مختلف پشتیبانی این زمینه را فراهم خواهد کرد که هر کسی که یک سایت وردپرسی دارد، با خیالی آسوده فقط به فکر ارتقای آن باشد و دیگر هرگز نگران پشتیبانی و نگهداری آن نباشد.

در زیر لیست کلیه خدمات ارائه شده برای پشتیبانی سایت وردپرسی ارائه شده است همچنین در صورتی که مواردی مورد نظر شما هست که در لیست خدمات وجود ندارد می توانید سفارش دهید.

پکیج پشتیبانی طلایی

در این پلن که کاملترین پلن ما می باشد ، شما علاوه بر ارسال تیکت می توانید از طرق تماس تلفنی در موارد اضطراری از ما پشتیبانی دریافت کنید.

در این پلن شما کاربر گرامی در کمترین زمان ممکن (حداکثر 1 ساعت) بهترین پاسخ را برای سوال یا درخواست خود دریافت خواهید کرد.  ما برای خریداران این پلن یک هدیه ویژه نیز خواهیم داشت و آن هم فیلم آموزش کامل وردپرس است که به صورت اختصاصی توسط مدیریت سایت تهیه شده است.

علاوه بر موارد ذکر شده شما می توانید با مشاهده امکانات این پلن نسبت به سایر پلن ها متوجه به صرفه بودن پلن طلایی نسبت به سایر پلن ها شوید.

پکیج پشتیبانی نقره ای

در این پلن شما علاوه بر اینکه می توانید تعداد درخواست های بیشتری نسبت به پلن برنزی داشته باشید ، زمان کمتری نیز برای دریافت پاسخ منتظر خواهید ماند.

در این پلن شما در دوره های شش ماهه و یکساله می توانید از هدیه ویژه ما که افزایش سرعت به صورت یکبار می باشد بهره مند شوید.

پکیج پشتیبانی برنزی

در پلن برنزه شما در ارسال درخواست های ماهانه محدودیت بیشتری دارید و نسبت به پلن طلایی زمان بیشتری را برای دریافت پاسخ باید سپری کنید .

شما در این پلن می توانید طبق جدول زیر از ما خدمات بگیرید و بر اساس پارامترهایی که تعیین شده است درخواست ارسال کنید ولی باید توجه داشته باشید پشتیبانی تلفنی فقط در پلن طلایی می باشد.

در دوره های شش ماهه و یکساله این پلن شما می توانید از هدیه افزایش سرعت ما به صورت یکبار بهره مند شوید.

تمامی حقوق وبسایت متعلق به یار وردپرس می باشد.