قوانین و مقررات

1- کلیه خدمات تنها برای یک دامنه قابل ثبت می باشد و برای دامنه دیگر باید پکیج مجزایی سفارش داده شود.
2- پکیج های پشتیبانی یک ماهه تنها برای یک دفعه  جهت نخستین سفارش کاربران جدید، برای یک دامنه قابل سفارش می باشند.
3- کاربر باید قبل از سفارش پکیج اطلاعات کافی در مورد پکیج خود کسب کند و تمام نیازمندی های پروژه خود را بداند. پس از ارسال سفارش توسط مشتری و پرداخت، در صورت اعلام درخواست اضافه تر از محدودیت ماهانه پلن، باید درخواست جداگانه ثبت و پرداخت گردد.
4- بعد از انتخاب پکیج و پرداخت هزینه امکان جابه جایی به پکیج پایین تر وجود نخواهد داشت، ولی امکان جا به جایی به پکیج بالاتر وجود دارد.
5- از طرح یک درخواست یا سفارش در چندین تیکت ، اکیدا خودداری فرمایید . هر درخواست را می بایست در یک تیکت مطرح کنید و در همان تیکت هم پیگیر باشید و چنانچه درخواست دیگری دارید در تیکتی جداگانه مطرح نمایید . لازم به ذکر است که برای هر پلن پشتیبانی بعد از اتمام درخواست اول ، کاربر می تواند درخواست بعدی را ارسال نماید.
6- در درخواست های خارج از پکیج ، هزینه ای که برای انجام درخواست کاربر برآورد می شود برای همان درخواست خواهد بود و چنانچه کاربر درخواست جدیدی داشته باشد به طبع هزینه اضافه تری در پی خواهد داشت. کلیه خدمات  یکباره بررسی و اعلام قیمت خواهند شد و امکان اضافه شدن درخواست جدید در درخواست ثبت شده وجود ندارد.
7- زمانیکه تیکتی را ارسال میکنید ، صبور باشید تا کارشناسان ما به درخواست شما پاسخ دهند و از ارسال تیکتهای اسپم وار ، اکیدا خودداری فرمایید.
8- عنوانی را که در فیلد موضوع تیکت وارد می کنید ، مختصر و مفید و کاملا گویا باشد به نحوی که با دیدن موضوع تیکت براحتی متوجه درخواستهایتان شویم .
9- کاربر موظف است پس از اتمام انجام درخواست ، نسبت به تغییر کلیه رمزهایی که قرار داده است اقدام نماید در غیر اینصورت ، به هنگام بروز هرگونه مشکلی ، هیچ مسئولیتی برعهده یار وردپرس نخواهد بود.
10- نصب افزونه ها بدون هماهنگی با تیم پشتیبان یار وردپرس و مشکلات ایجاد شده توسط افزونه به عهده کاربر بوده و تیم پشتیبان یار وردپرس هیچ تعهدی در قبال این نوع مشکلات ندارد.
11- این صفحه به مرور زمان بروزرسانی میشود و بندهای جدیدی به آن اضافه می شود و یا حتی ممکن است در صورت لزوم بندهای قبلی تغییر داده شوند.

تمامی حقوق وبسایت متعلق به یار وردپرس می باشد.